REKLAMI KAPAT
Sitemiz de 288 kategoride 3200 içerik bulunmaktadır.

FULLHDDIZISEYRET.COM

Kerem Bursin Resimleri ve Biyografisi

Reklamı Kapat X

15 Sn. Sonra Otomatik Kapanır.

Kerem Bursin Resimleri ve Biyografisi Kerem Bursin Resimleri ve Biyografisi Kerem Bursin Resimleri ve Biyografisi Kerem Bursin Resimleri ve Biyografisi Kerem Bursin Resimleri ve Biyografisi Kerem Bursin Resimleri ve Biyografisi Kerem Bursin Resimleri ve Biyografisi Kerem Bursin Resimleri ve Biyografisi Kerem Bursin Resimleri ve Biyografisi
Reklam Alanı
Reklam Ver
Açıklama :

Genç oyuncu Kerem Bursin Kanal D ekranında yayınlanacak “Yaban Çiçeği” dizisi ile Türk izleyicisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Amerika’da oyunculuk eğitimi alan Kerem Bursin 4 Haziran 1987 yılında dünyaya gelmiş. 1,79 cm boyunda olan Kerem Bursin!i keşfeden isim Oscar’lı yapımcı Roger Corman. Ghost of the Imperial Palace ve Sharktopus Filmlerinde rol almasını sağlayan yapımcı mesleki kariyerinde Kerem Bursin‘e önemli bir aşama kaydettirmiş.

Amerika’da yaşayan Kerem Bursin, Boston Emerson Collage’den sonra üniversite eğitimini tamamladı. Ardından Los Angeles’a taşınarak oyunculuk kariyerine başladı. Carolyn Pickman ve Eric Morris’ten oyunculuk eğitimi alan Bursin, Gaye Sökmen Ajans’la anlaşarak Türkiye’de de oyunculuk yapmaya başladı.

Kerem Bursin Resimleri

Bu Dizi Kez izlendi

Etiketler :, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

" 2 Broke Girls " Dizisinin Geçmiş Bölümleri

Bu Dizi İçin Yorum Yap

Adınız :

Bu filme hiç yorum yapılmadı.